Доставка і оплата

Доставка: 


  «Нова пошта»
  «Укрпошта»


 Післяплата можлива тільки при відправці службою «Нова пошта»

  •  Доставка до відділення «Нова пошта»

 Ви можете замовити доставку на будь-яке зручне для Вас відділення служби «Нова пошта» по всій Україні.  Термін доставки до 4 днів з моменту оформлення замовлення.  Якщо сума вашого замовлення перевищує 1000 грн, доставка безкоштовна.

  •  Адресна доставка кур'єром «Нова пошта»

 Ви можете замовити адресну доставку (доставка прямо до Вас додому) по всій Україні.  Термін доставки до 4 днів з моменту оформлення замовлення.  Якщо сума вашого замовлення перевищує 1000 грн, доставка безкоштовна.

  •  Доставка до відділення «Укрпошта»

 Ви можете замовити доставку на будь-яке зручне для Вас відділення служби «Укрпошта» по всій Україні.  Термін доставки до 7 днів з моменту оформлення замовлення.

  •  Адресна доставка кур'єром «Укрпошта»

 Ви можете замовити адресну доставку (доставка прямо до Вас додому) по всій Україні.  Термін доставки до 7 днів з моменту оформлення замовлення. Оплата 


 Післяплата (оплата при отриманні)

 Можлива лише при відправці службою «Нова пошта»
 Ви можете оплатити замовлення готівкою або карткою у відділенні служб «Нова пошта» або кур'єрам в разі адресної доставки
 Увага!  За післяплату службами доставки стягується додаткова плата.

 LiqPay (банківською картою на сайті)

 Оплата онлайн на сайті.  Виберіть спосіб оплати «Онлайн» під час оформлення замовлення.  Після перевірки даних по замовленню, ви потрапите на сторінку платіжної системи.
 І натисніть кнопку «Продовжити».  Після цього на сторінці відобразитися актуальна інформація про стан оплати.  Оплата відбувається на сторінці, яка захищена сертифікатами безпеки.
Не можеш визначитися?
Залиш свій email або підпишись в зручному мессенджері