Відповіді на запитання

Якими службами можна замовити доставку?
Ми співпрацюємо з перевізниками «Нова пошта» та «Укрпошта». Покладений платіж можливий лише при надсиланні службою доставки «Нова пошта».
Чиє виробництво?
Ми маємо своє власне виробництво в Україні, тому товар Ви отримуєте за демократичними цінами безпосередньо від виробника.
Наскільки колір на фото збігається із реальністю?
Колір того чи іншого виробу насправді може трохи відрізнятися від того, який передає Вам ваш смартфон або комп'ютер. Завжди враховуйте кольоропередачу, корекцію кольору та обробку фото. Ми завжди намагаємось передати колір максимально точно за допомогою нашої професійно-обладнаної студії.
Чи можу я повернути товар, якщо не підійде?
Так, звичайно, Ви можете зробити повернення або обмін, більш докладно з умовами обміну та повернення ви можете ознайомитись тут Повернення та обмін
Чи є самовивіз?
На даний момент самовивезення немає
Чи є послуга безкоштовної доставки?
Так, такий бонус, як безкоштовна доставка, поширюється на замовлення від 1000 грн. *бонус діє у разі відправки службою доставки «Нова пошта»
Я оформив замовлення, чому мені не передзвонюють?
Замовлення обробляються автоматично і після цього одразу передаються на відправлення. Якщо Ви бажаєте щоб ми попередньо перед відправкою зв'язалися з Вами, будь ласка, поставте галочку «Перезвоніть мені». Ми цінуємо Ваш час і розуміємо потребу отримати замовлення якнайшвидше, тому всі процеси автоматизовані.
Як правильно підібрати розмір головного убору?
Щоб не помилитися розміром головного убору, особливо для дитини, потрібно вимірювати коло голови сантиметром так, як показано на картинці.
Не можеш визначитися?
Залиш свій email або підпишись в зручному мессенджері